Alakohtaisten luottamusmiesten yhteystiedot

 

VARHAISKASVATUKSEN JA PERHEPÄIVÄHOIDON HENKILÖSTÖ
Luottamusmies: Jaana Valkonen-Hård 050 408 0205, jaana.valkonen-hard@jyvaskyla

 

LIIKUNTAPALVELUT

Luottamusmies: Janne Savolainen 0400 712 085, janne.savolainen@jyvaskyla.fi

 

KOULUNKÄYNNINOHJAAJAT JA KOULUSIHTEERIT

Luottamusmies: Kati Kytömaa 050 440 4014, kati.kytomaa@jyvaskyla.fi

 

KYLÄNKATTAUS

Luottamusmies: Joni Leppänen 014 266 8339, joni.leppänen@jyvaskyla.fi

Luottamusmies: Marko Nykänen 014 269 2941, marko.nykanen@jyvaskyla.fi


ALTEK ALUETEKNIIKAN HENKILÖSTÖ

Luottamusmies: Heikki Käkönen 0500 954 238 heikki.kakonen@jyvaskyla.fi

 

KESKI-SUOMEN PELASTUSLAITOKSEN HENKILÖSTÖ

Luottamusmies: Markku Kytömäki 0400 409 661, markku.kytomaki@jyvaskyla.fi

 

SOL (Total kiinteistöpalvelut Oy)

Pääluottamusmies: Miko Nyman 040 169 0250, miko.nyman@sol.fi
 

SOVATEK - SÄÄTIÖ 

Luottamusmies: Harri Valli 050 576 6215, harri.valli@sovatek.fi
 

JYVÄSKYLÄN KATULÄHETYS

Luottamusmies: Teemu Toivanen 040 779 0490, teemu.toivanen@jklkl.fi

 

JYVÄSKYLÄN SEUDUN PUHDISTAMO OY

Luottamusmies: Jani Piik 050 358 8263 jani.piik@js-puhdistamo.fi
Varaluottamusmies: Seppo Ahonen 040 518 5352, seppo.ahonen@js-puhdistamo.fi

 

JYVÄSKYLÄN SEURAKUNTA

Luottamusmies Eeva Lindberg 050 408 8852,  eeva.lindberg@evl.fi

 

MONETRA KESKI-SUOMI OY

Luottamusmies: Hanna Laitinen 040 588 4357, hanna.laitinen@monetra.fi
Varaluottamusmies: Niina Ristikangas 050 311 8090, niina.ristikangas@monetra.fi