Alakohtaisten luottamusmiesten yhteystiedot

VARHAISKASVATUKSEN JA PERHEPÄIVÄHOIDON HENKILÖSTÖ
Luottamusmies: Jaana Valkonen-Hård 050 445 1800, jaana.valkonen-hard@jyvaskyla.fi


LIIKUNTAPALVELUT

Luottamusmies: Janne Savolainen 0400 712 085, janne.savolainen@jyvaskyla.fi


KOULUNKÄYNNINOHJAAJAT JA KOULUSIHTEERIT

Luottamusmies: 


KYLÄNKATTAUS

Luottamusmies: Päivi Ripatti 050 311 8763, paivi.ripatti@jyvaskyla.fi


KAUPUNKIRAKENTEEN (tuntites) HENKILÖSTÖ

Luottamusmies: Kimmo Ahonen 050 330 3944. kimmo.ahonen@jyvaskyla.fi


KONSERNIHALLINNON HENKILÖSTÖ
Luottamusmies: Timo Kiiveri 044 207 2319, timo.kiiveri@jyvaskyla.fi
 

KESKI-SUOMEN PELASTUSLAITOKSEN HENKILÖSTÖ

Luottamusmies: Markku Kytömäki 0400 409 661, markku.kytomaki@jyvaskyla.fi


 SOVATEK - SÄÄTIÖ 

Luottamusmies: Harri Valli 050 576 6215, harri.valli@sovatek.fi


JYVÄSKYLÄN KATULÄHETYS

Luottamusmies: Teemu Toivanen 040 779 0490, teemu.toivanen@jklkl.fi


JYVÄSKYLÄN SEUDUN PUHDISTAMO OY

Luottamusmies: Jani Piik 050 358 8263 jani.piik@js-puhdistamo.fi

Varaluottamusmies: Seppo Ahonen 040 518 5352, seppo.ahonen@js-puhdistamo.fi


JYVÄSKYLÄN SEURAKUNTA
Pääluottamusmies: Ari Pekka Nieminen 044 774 1205, ari.p.nieminen@evl.fi

Luottamusmies: Eeva Lindberg 050 408 8852,  eeva.lindberg@evl.fi


MONETRA KESKI-SUOMI OY

Luottamusmies: Hanna Laitinen 050 410 5429, hanna.laitinen@monetra.fi